W czasie Wielkiego Postu, oprócz śpiewu w kościele parafialnym, nasze grupy uczestniczyły w Festiwalach Pieśni Wielkopostnej. Chór Parafialny śpiewał w Domu Kultury w Pińczowie, schola w Sanktuarium na Świętym Krzyżu. W Niedzielę Palmową i Wielki Piątek chór wykonywał Mękę Pańską według św. Mateusza.
W ramach rekolekcji 12 kwietnia przezywaliśmy Drogę Krzyżową ulicami naszej miejscowości. Poszczególne rozważania były czytane przez przedstawicieli parafian, jak zwykle pomoc okazali strażacy, którym serdecznie dziękujemy.
W dniach od 10 do 13 kwietnia nasza wspólnota przeżywała rekolekcje wielkopostne. Prowadził je O. Piotr         z Budzisk. Rekolekcje odbywały się w kościele parafialnym, kaplicach dojazdowych i wszystkich szkołach. Życzymy O. Piotrowi wszelkich łask w głoszeniu Słowa Bożego.
Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień to ważny dzień dla chrześcijan. W tym dniu uczestniczyliśmy w procesji z palmami oraz wysłuchaliśmy Męki Pańskiej w wykonaniu chóru.
W Wielki Czwartek w konkatedrze w Stalowej Woli ks. biskupi sprawowali mszę krzyżma. Uczestniczyło w niej wielu kapłanów i delegacji parafialnych. Wśród nich także delegacja naszych ministrantów i scholii.
WIELKI CZWARTEK
WIELKI PIĄTEK
MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ
WIGILIA PASCHALNA
ŚWIĘCENIE POKARMÓW
REZUREKCJA NIEDZIELA WIELKANOCNA
1  2   3    4   5