Kolejny raz ulicami naszej parafii przeszedł Orszak Trzech Króli. W tym roku trasa orszaku wiodła z trzech stron, każdy król prowadził swój dwór, by spotkać się przed Szkołą Podstawową i już wspólnie wyruszyć do kościoła parafialnego. Tu po mszy św. odbył się pokłon Mędrców i złożenie darów. Spotkanie w świątyni zakończyło wspólne kolędowanie.
15 stycznia w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Naszą parafię reprezentowali państwo Dorota i Gustaw Kozłowscy oraz Chór Parafialny. Na scenie wystąpiło ponad 30 wykonawców, w tym soliści, zespoły obrzędowe i śpiewacze. Nasi wykonawcy zostali życzliwie przyjęci. Spotkanie zakończył wspólny posiłek.
W dniach od 11 do 13 lipca 30 osobowa grupa osób z naszej parafii, głównie scholanki z rodzicami przebywała na wycieczce w Trójmieście. Uczestnicy wyprawy zwiedzili Westerplatte, Skwer Kościuszki w Gdyni, Główne Miasto w Gdańsku, kąpali się w Morzu Bałtyckim. Dodatkową atrakcją był przejazd pociągiem i lot samolotem.
11 listopada przeżywaliśmy w parafii Narodowe Święto Niepodległości. O g. 11.00 była sprawowana msza św. w int. Ojczyzny, po niej złożono kwiaty pod krzyżem katyńskim i obeliskiem Sługi Bożego ks. Romana Kotlarza. Odśpiewano hymn państwowy i Boże coś Polskę. Kolejna część świętowania to występ chóru i scholi a następnie wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych. Pamiętajmy o modlitwie za naszą ojczyznę.